Yol Akademi

ilişki Koçluğu

love, romantic, relationship

İlişki Koçluğu Eğitimi ile doğru ilişkiler kur ve İlişkilere sen yön ver!

Her insan dünyaya gelmesi ile birlikte çevresindeki ilişki ağının bir parçası olur. Sosyal bir varlık olarak insan, sosyal çevre de var olmak, iyi ilişkiler geliştirmek, ev, aile İkili ilişkiler ve arkadaş çevresinde de bu ilişkiyi doğru iletişim ile devam ettirmek ister. İnsanın ilişkileri yaşamını, psikolojisini, hayattan aldığı zevki ve tatmini belirleyen önemli bir etkendir. İlişkilerimizin kalitesi hayatımızı da doğrudan etkilemektedir. Hatta öyle ki bazen doğru iletişim kuramadığımızda hayatımızın çıkmaza girdiğini düşünebiliriz. 

Bazen de en mutlu anlarımıza yelken açarız. Bu durum özellikle ikili ilişkilerde daha sık gözlemlenebilir. Sevdiğiniz kişi ya da eşiniz ile doğru iletişim kuramadığınızda bu sizin sosyal hayatınızı, iş hayatınızı ve kişiliğinizi derinden etkileyebilmektedir. Bu nedenle pek çok ilişki türünde İlişki koçluğu destekleyici bir süreç olarak görülebilir. ilişki koçluğu eğitimi ile önce kendi kişisel gelişimini tamamlayacak ve eğitimin ardından sen de başkalarının ilişkilerinde doğru ilişkiler kurmasında liderlik edebileceksin.

 İlişkilerinde problem mi yaşıyorsun? Evliliğinde eşinle birlikte çözemediğin iletişim problemleri mi var? Bir türlü mutlu olamıyor ve kendini çıkmazda mı hissediyorsun? Ya da günümüz koşullarında stres, yoğun iş temposu gibi etkenlerin ilişkileri zedelediğini ve uzun süreli ilişkilerin varlığını yitirdiğini mi düşünüyorsun? Bu durumu kendini geliştirmek adına bir fırsat olarak değerlendirmek istersen aradığın soruların cevabını İlişki Koçluğu Eğitimi’nde bulacaksın. Bu sayede farkındalığın artacak, ilişkinizi nasıl daha ileri götürebileceğini öğrenecek, yeni ilişkiler kurduğunda izlemen gereken yol haritasını bulacak ve bu yolda başkalarına da fayda sağlayabileceksin.

bride and groom, wedding, groom

Program Türü: Sertifika Programı

Program Süresi: 3 Tam Gün

Scroll to Top